Po co mi segregacja?

Segregowanie odpadów, w tym złomu, metali kolorowych oraz zużytego sprzętu AGD i RTV to bardzo ważny element ochrony środowiska. Dzięki temu możemy ponownie wykorzystać te materiały, co minimalizuje konieczność eksploatacji środowiska naturalnego.

Oprócz aspektów ekologicznych równie ważne są  czynniki estetyczne i ekonomiczne. Nasi klienci mogą z łatwością pozbyć się niepotrzebnego i zużytego sprzętu oraz złomu, który zalega na ich posesji, co samo w sobie jest już zaletą.

 

Dlaczego nie wolno wyrzucać elektrośmieci do zwykłego kosza?

Elektrośmieci zalegają w domach milionów Polaków. Trzeba pamiętać, że elektrośmieci nie można wyrzucać do zwykłego kontenera na śmieci. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa może taki czyn grozić karą pieniężną w wysokości do 5000 złotych.

Elektrośmieci, inaczej elektroodpady to nic innego, jak zużyty lub zepsuty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Dzielimy je na: wielkogabarytowe, w tym są np.: pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, suszarki do ubrań i małogabarytowe, np.: telewizory, monitory, drukarki, telefony itp.

Aby w sposób bezpieczny i odpowiedzialny pozbyć się elektrośmieci należy zgłosić się do firmy, która się specjalizuję w odbiorze zużytego sprzętu, takiej jak np.: SEGRO MIX. Przypominamy, że na terenie Warszawy możesz zgłosić bezpłatny obiór elektrośmieci: pod numerem telefonu: +48534190997 lub wysyłając do nas informację przez formularz kontaktowy.

 

Na jakim terenie firma działa?

Segro Mix ma swoją siedzibę w miejscowości Błotki k. Stoczka. Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Na terenie Warszawy oferujemy bezpłatny odbiór zużytego sprzętu. Zamówienie odbioru można złożyć pod numerem telefonu: +48534190997 lub wysyłając do nas informację przez formularz kontaktowy

 

Czy mogę zamówić odbiór złomu ze swojej posesji?

Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Na terenie Warszawy oferujemy bezpłatny odbiór zużytego sprzętu. Zamówienie odbioru można złożyć pod numerem telefonu: +48534190997 lub wysyłając do nas informację przez formularz kontaktowy

 

Czy obsługujecie zgłoszenia tylko od osób prywatnych?

Nasza firma obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje Państwowe. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi klienci byli zadowoleni.